Cena a jak to probíhá

Jak to všechno probíhá? Kolik to stojí?

Nejprve si domluvíme (mailem, telefonem) první konzultaci. Na ní si ujasníme vzájemná přání, očekávání, témata. Povíme si, co vlastně koučování je. Možná stihneme i krátkou ochutnávku. Může se také stát, že Vaše téma není pro koučování vhodné a je třeba vyhledat jiného odborníka. Také si nemusíme vzájemně „sednout“ my dva. Délka 30- 40 min. Tento úvod proběhne zdarma. Poté se budeme domlouvat na ceně a počtu setkání, náplni. Cenu berte jako investici do Vašeho života a cestě ke spokojenosti.

Kolik to stojí?

Úvodní  konzultace- zdarma

1 setkání 950 Kč/ tel. 700 Kč

6 setkání 5 400 Kč/ tel. 4 000 Kč

12 setkání (koučovací série) 10 300 Kč/ tel. 7 600 Kč

Obvyklá délka setkání je 60 minut. Můžeme se individuálně domluvit i na jiných podmínkách (např. 90 min, individuální balíček na míru apod.)

Platba: na základě dohody mezi koučem a koučovaným a provádí se na základě vystavené faktury. Domluvený den a rezervovaný  čas je závazný. Pokud jej nemůžete z vážných důvodů dodržet, můžeme se domluvit na přesunutí termínu. Kontaktujte mne v tomto případě co nejdříve. Děkuji za pochopení, svůj čas si pro vás rezervuji.

Kde se sejdeme?

Každému vyhovuje něco jiného a vše má výhody i nevýhody. Někdo preferuje osobní setkání, jiný je rád ve svém domácím prostředí. Možná rádi cestujete, možná raději šetříte čas a energii. Mluvit spolu tedy můžeme osobně, telefonem, skypem. Způsoby lze i kombinovat.